GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri

Selçuk Üniversitesi 3. Uluslararası Yenilikçi Diş Hekimliği Kongresi 25-27 Kasım 2022 tarihleri arasında Konya’da, Alaaddin Keykubat Kampüsü Sultan Alparslan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe - İngilizcedir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin 25-27 Kasım 2022 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları güvenlik açısından zorunludur.

Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran ve kongreye katılan tüm katılımcılara kongreye katıldığına dair katılım sertifikası verilecektir.

Kongre Çantaları

Kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza kayıt masalarından verilecektir.

İzinler ve Davet

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile talep eden katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir, davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Stand Alanı

Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin bulunduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Organizasyon Sekreterliği

Düzenleme Kurulu, K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri’ni Toplantı Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Toplantı çerçevesinde herhangi bir talebinizde K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri’ne başvurmanızı rica ederiz.